Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így is lehet hatékony a Zumba?

Így is lehet hatékony a Zumba?

Figyelt kérdés

Próbáltam DVD-ről csinálni, ami ilyen oktató jellegű, de eléggé untam és nem is fárasztott ki eléggé... Most azt találtam ki, hogy youtube-on igaz, hogy rövidebbek vannak fent, de beállítom úgy, hogy egymás után játsszon le többet, mondjuk 1 órányi anyagot. Jobb a zene, pörgősebb így... Így is lehet hatékony, vagy mégis jobb a DVD? :S


L20


2012. jan. 14. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést. ugyan azt az idős nőknek készült mozgásanyagot csinálod mind két esetben? nem olyat, ami egy fiatal nőt megmozgatna, erősítene, hanem valami laza tötyögést.

de akkor hogy érted hogy hatékony? hát nem az. nyilván nem kell részletezni egy komoly edzés intenzitását, ehhez képest pedig látod a különbséget.

2012. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen,jó a megfogalmazás-lötyögés.

egyszer próbáld ki,hogy egy órán keresztül intenzíven ugrókötelezel.

érezni fogod a különbséget,arról nem is szólva,hogy kb 4x annyi kalóriát éget.

a zumbának egy pozitívuma van,hogy jó a hangulat az edzéseken.

nálad ez a része sem játszik,uh ugrókötél.

2012. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!