Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelő szert...

Ledzep kérdése:

Milyen tömegnövelő szert ajánlotok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

pár hónapja edzek rendszeresen

heti 3x, teljes testre, edzésterv alapján

egy edzés 2 órás szokott lenni, és minden izomra 2 féle gyakorlat van beiktatva

arra gondoltam hogy 10% fehérje tartalom alatti tömegnövelő jól jönne

eddig nem használtam semmit, így nem is igazán tudom mi milyen hatást fejt ki

kicsit pongyolán fogalmazva olyat keresek ami nem csak "felfúj" ,

tehát arra gondolok ha leállok a szedésével de edzek továbbra is akkor se vesztek majd az izomtömegből


2012. jan. 9. 00:09
 1/8 A kérdező kommentje:

jah az kimaradt hogy nem vagyok vékony testalkatú, de kövér se

a célom hogy először növeljem bizonyos szintig az izmok tömegét, aztán majd formálni szeretném őket

2012. jan. 9. 00:11
 2/8 anonim ***** válasza:

a 10% fehérjetartalmú tömegnövelőn gondolkoztál már hogy mi?

90% cukor. na most ez bőven elég, hogy előkészíts egy jó kis 2. fajú cukorbetegséget felnőtt korodra.


arról olvastál-e, miből áll az izom? fehérjéből. ebből kéne bevinni 2g/ttkg körül (70 kilós vagy akkor 140 grammot).

tömegnövelőnek vegyél fehérjét, tedd hozzá zabhoz/rizshez vagy amit enni akarsz, és egyed. vagy turmixold össze, ha inni könnyebb (vízzel).


cukorfogyasztást ne erőltesd. ami tömegnövelőben meg nem sz.ar cukor van, az túl drága, még jobban megéri otthon keverned. persze otthon ki kell mérned lényegében 2 összetevőt, ha tömegnövelőt veszel abból nem kell mérni, mert ott a szedő kanál oszt jóság van.

2012. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jaj, ezt lehagytam..

azon jót röhögnék, hogy hogyan akarod formásítani az izmaidat, ha egyszer megvan a tömeg :D ilyet se hallottam még :D

2012. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a lényeg hogy formás izmokat szeretnék

de nem túl nagyokat, csak férfiasan akarok kinézni

2012. jan. 9. 00:42
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt úgy írod, mintha az emberre véletlen túl sok izom pattanna fel, csak mert kezébe veszi a vasakat.

vagy mint ha tudnád szabályozni, hogy milyen formája legyen egy izmodnak. ezt meséld már el..

vagy inkább a testépítés alapismereteit rágd át néhányszor, mert vannak érdekes meglátásaid, ki tudja a többi részről milyen tudással bírsz jelenleg.

mert ez a "eddig nem használtam semmit, így nem is igazán tudom mi milyen hatást fejt ki

kicsit pongyolán fogalmazva olyat keresek ami nem csak "felfúj" " írás nem azt sejteti, hogy tisztában vagy vele hogy eddig is fehérjét ettél amikor lenyelted a húst..

2012. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen vigyázni kell, az ember túlzásba viszi a súlyok emelgetését, aztán egyszer csak úgy néz ki, mint arnold 75-ben a mr. olympián, úgyhogy vigyázni kell, nehogy túl izmos legyél. Szóval csak okosan olvasgass a témában
2012. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha leállsz az edzéssel , biztos hogy izom tömeget fogsz veszíteni , mert a "felesleges" izmot leépíti a szervezet , ezért járunk edzeni , hogy "szükségessé" váljon az izomzatod
2012. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 oyeacch ***** válasza:
Ne eddzél, túl izmos leszel. Hova készül, fitness modellbe? Vagy asszed tebeléd klónozták a Phil Heath genetikáját? Ne hidd hogy olyan könnyű izmosnak lenni. Fullra belőtt kajával és tápkieggel is legjobb esetben 2 év alatt lehet egy emberi formát elérni.
2012. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!