Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zabpelyhet mivel szoktátok...

A zabpelyhet mivel szoktátok ízesíteni?

Figyelt kérdés
Természetesen testépítőknek szóló kérdés. Fehérjeporok vagy tömegnövelők nélkül.
2012. jan. 15. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mézzel, Natúr joghurtal szoktam enni
2012. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fahéj, méz, néha a kettő kombinációjával. Vagy tej helyett kakaóba áztatom és úgy simán.
2012. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Méz az cukor, így nem igazán tűnik ideális megoldásnak... De én ektomorf vagyok, így annyira nem számít, megfontolom.
2012. jan. 15. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:

méz az cukor, de egy igen természetes formában.

amúgy én vízzel.

2012. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Természetesen testépítőknek szóló kérdés. Fehérjeporok vagy tömegnövelők nélkül."


Tegyél fel kérdést az autóversenyzőknek is, de a versenyautók kizárásával.

2012. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát természetesebb, mint a kristálycukor, ez tény, de dextrózt sem kell egész nap magunkba döntögetni. :) Akkor is cukor marad, felnyomja az inzulin szinted, ha hízékony vagy pláne rossz.
2012. jan. 15. 11:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem teljesen profiknak szántam. Tisztában vagyok vele, hogy az a legnépszerűbb. Így autóversenyzőknek szól, forma 1 pilóták nélkül. :)
2012. jan. 15. 11:29
 8/11 dag ***** válasza:
Én natur joghurtal szoktam!
2012. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ott a pont. amúgy.. írok most én egy olyat, hogy zsírral edd. valami hússal. azért, mert az emésztési folyamatokat nagyban aktiválja a zsír. jobb enzim kiválasztás indul meg, stb.

egy tisztán szénhidrátból álló reggeli sokkal tovább rohad a gyomorban, halad tovább (ultrahangos vizsgálat, Tojáskönyv)

persze ez most csak egy elmélet, vagy egy dolog amit megosztok veletek. ez is akkor érdemel figyelmet, ha esetleg valami emésztési probléma előfordul, puffadás vagy ilyesmi. ha nem akkor nem kell sokat foglalkozni vele.

amúgy lehet természetes édesítővel tolni a zabot, nyírfa cukorral (xilitol) vagy valami növény nedvével, "stevia".

2012. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha finom kell, akkor vaníliaaroma, rumaroma, fahéj, víz, édesítő, ha nem akkor víz + édesítő. de ha nem spórolok, én is fehérjével csinálom
2012. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!