Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel sikerülne...

Ezzel a módszerrel sikerülne nyárig elérni feszesebb, narancsbőrmentesebb combokat?

Figyelt kérdés

Hetente hármoszor-négyszer fél óra lábgyakorlatok

havonta egy hét tisztitókúra (víz és gyümölcs)

hetente kétszer tekercselés (szépítés miatt)

három kg leadása (most 53 vagyok)


szeretnék szép lábakat


2012. jan. 16. 10:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hetente hármoszor-négyszer fél óra lábgyakorlatok

három kg leadása (most 53 vagyok) tehát normális étkezést követsz

hetente kétszer tekercselés (szépítés miatt) és tasakban sütöd a csirkét. nekem ez inkább finom mint szép, de nem a szubjektív véleményemet kérted. szóval igen, ezekkel, így ahogy átjavítottam minden esélyed megvan.

2012. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
lehet nem írtam érthetően, a csirkét tekercseled.
2012. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szóval normális diéta nélkül nem fog menni. ne víz + gyümölcs legyen pláne 1 hétig, így csak az izom fog elfogyni a lábadról (is) ami a formát adná.

Fehérje mindenképpen kell minden napra, ahogy Aczél is írta, a csirkemell jót tesz. :)

Milyen lábgyakorlatokat csinálsz?

2012. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

még nem csinálok lábgyakorlatokat, a héten kezdeném.

Igazából fogyni csak 3 kg-t szeretnék, hamar lemegy, alapból sem vagyok kövér, csak a combomon van némi felesleg, még ezzel sem lenne baj, csak ne lenne narancsbőrös, meg olyan redős, tudjátok.


még két éve, (baba születése előtt) csináltam a tekercselést és nagyon széppé tette a bőrömet a lábamon. Nagyon tetszett, csak utána derült ki, hogy 8 hetes vagyok, így abbahagytam.


Most folytatnám

és lábgyakorlatok, hát

4kézláb térdelek és oldalra emelem a lábabamt behajlítva, ez 50-50x

oldalt fekszem és felemelem, ez is 50x

meg még keresek hozzá jó hatásosat, nem tudom még.

2012. jan. 16. 11:13
 5/26 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál inkább fenék és csípő izom gyakorlatok.

Izmos lábhoz tegyél hozzá guggolást és kitörést, mindegyikből 3-szor 30-50, amennyi megy.

2012. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

azért van "narancsbőr" a lábadon, mert adott mennyiségű izomhoz képest sok a zsír.

ha olyan könnyen lemenne 3 kg, és tényleg csak ennyi lenne, akkor nem kéne kérdést kiírnod, mert profi módon értesz már a fogyáshoz.

az izom növelése, formázása pedig rögtön más téma, mert fogyás alatt nem lesz miből fejleszteni az izmokat.

a tekercseléshez meg gratulálok. nem szándékozom vitatkozni róla, mert neked van tapasztalatod, de minden biokémiai ismeretnek tudásnak és ténynek ellentéteset állítasz, ha azt gondolod hogy bármi kívülről jövő pácnak szerepe van a zsírpárnák alakulására.

2012. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

kedves aczél: mindenkinek más válik be. Nekem speciel bevállt a tekercselés, nem a fogyasztásban, hanem a szépítésben. Nagyon simává és finomabbá tette a bőrömet. Kevesebb narancsbőrrel és redőkkel. Bizony. Ha hiszed, ha nem. Nem mai tini vagyok, tehát abban hiszek, amit látok és átélek. :)

Igen, fogyni jól tudok, attól még a lábam ugyanolyan marad, még jó vékonyan is olyan redős. Ezt akarom eltüntetni.

2012. jan. 16. 11:40
 8/26 A kérdező kommentje:
montez: igazad van, tudom, hogy ezek csipő és fenék gyakorlatok, egyenlőre csak ezeket találtam, majd még a kiugrást is fogom csinálni. Az annyira nehéz, főleg nekem, akinek az egyik térdében porcrepedés van. :(
2012. jan. 16. 11:41
 9/26 anonim ***** válasza:

akkor bármilyen gyakorlatot végzel, nagy kontrollal tedd.

kitörést, guggolást sem kell teljes mozgástartományban végig vinni, lehet könnyíteni rajta.


- a bőr felületi kezelése más téma. csodás dolgokat tud művelni 1-1 gyógynövény tartalmú hidratáló krém, ami tápanyagokat tartalmaz amik be is szívódnak a bőrbe.

2012. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Viszont szerintem célszerűbb lenne eleinte "tömegnövelni" magasabb ch és ultramagas fehérje mellett, mert ha elkezd izmosodni a lábad a narancsbőr is javulni fog. Utána pedig szálkásításnál ultramagas fehérje kevés ch.

Azért gondolom így, mert 53 kg vagy (igaz magasságot nem írtál), de a narancsbőr valószínűleg az izom hiánya miatt van nem pedig a sok zsírtól. Tehát valószínűleg eddig kevés fehérjét fogyasztottál.

2012. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!