Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sport maxx cipőről tapasztalat...

Sport maxx cipőről tapasztalatok? Milyen gördülőtalpú cipőt érdemes választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ferde a gerincem, de egy sérülés miatt nem tudok rendesen tornázni, és már nagyon fáj a hátam...


meg amúgy is szeretnék ilyen cipőt.


de a Sportmaxxról megláttam, hogy ugyanaz a cég sózza az emberekre a cosmodiscet meg ilyen hülyeségeket...

a teleshopes cuccokban pedig finoman szólva nem bízom...

de ez a cipő csak 13.000 szemben a 25.000-nél kezdődő MBT-vel...


Próbálta valaki? Nem megy tönkre hamar, nem kényelmetlen stb?

ű

Ha valaki más márkát (MBT, FILA,...) próbált, azokat a tapasztalatokat is megoszthatnátok velem!



előre is köszönöm!:)


2012. jan. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

gugliba keress rá a tesztjére.

ugyanolyan kamu mbt,mint a kínai.

csak egy sima vastag talpú cipő,semmi olyasmivel nem rendelkezik,mint egy mbt.

2012. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:O

:(


Igen, sejtettem, hogy túl szép ez az ár, hogy igaz legyen, csak a fórumokon meg itt GYK-n is sokan írtak róla jókat...

De lehet, kicsit paranoiásan hangzik, de mi van, ha azt ilyen Sportmaxx titkosügynökök írják?:D...



Szóval akkor tényleg megéri beruházni az MBT-re?


Mert egy ismerősömnek van, de azt mondja, semmit sem ér...

Mások meg azt írják, hogy még izomlázuk is volt az első napokban, meg tényleg javította a tartást stb...



Szóval már nem tudom, mit higgyek.



Esetleg tudna valaki mondani Buda környékén ilyen gördülőtalpas cipőboltot, ahol nagy kínálatból válogathatok?...



Első, köszönöm a válaszod!:)

2012. jan. 16. 14:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy MBT?...
2012. jan. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!