Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 180cm 87 kg vagyok, kb 15kg...

180cm 87 kg vagyok, kb 15kg felesleg van rajtam. Ezt 4,5-5 hónap alatt a leírtakkal le tudnám adni és izommá alakítani 5napos bontású edzés tervel?

Figyelt kérdés

4,5-5 hónap alatt szeretném a rajtam levő zsírt leadni és tiszta izomtömeget építeni.2 évig edzettem kisebb nagyobb kihagyásokkal. A mostani kihagyás nyár elejétől tart.

Februárban akarom újra kezdeni, és ehhez: Anabolic whey fehérje, trans-x, amino, glutamin-t szednék 4,5-5 hónapon keresztül, mellette pedig fehérjedús, zsírszegény étrend.(Szerintetek mit kéne még ezek mellé csinálni/szedni? )


2012. jan. 16. 20:06
 1/2 dirtboy ***** válasza:

és hol az az edzésterv amit írtál?


zsírból nem lesz izom remélem vágod

fogyáshoz szálkásító diéta kell és aerob mozgás,plusz kondi is izom védelemre

3g/tskg protein legyen meg naponta

ezzel heti 1kilót fogyhatsz.


ha leadtad a felesleget utána jöhet a tömegnövelő étrend és a kondizás,de nem ezekkel a kiegekkel amiket soroltál.

2012. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi feleslegnél a szálkásítás legalább 4 hónap lesz.

3g/testtömeg kg fehérje kell és 2 g/testtömeg kg szénhidrát.

Aerob edzés is kell legalább 3-szor 40-50 perc egy héten.

A súlyzós edzés után menjen protein és glutamin.

2012. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!