Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módon tudnám eltüntetni...

Milyen módon tudnám eltüntetni a hasamról a felesleges zsírt?

Figyelt kérdés

Kérem tapasztalt illetők véleményét az ügyben. Nem vagyok "dagadt" úgymond, csak a hasamon van úszógumi, de nem nagy. Ruhában szinte " nincs is" Szeretnék modellkedni, és nagyon nem tudom hogyan tudnám eltüntetni onnan a fölösleges zsírokat.

Mit eddzek? Mikor? Mennyit? Milyen diéta mellet ?

Kérem a segítségeteket!

13/L


2011. nov. 5. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne diétázz, mert az egy ördögi kör...könnyen kialakul a jojo effektus.

Életmódot kell változtatnod, ez az egyetlen esélyed, hogy életed végéig kiegyensúlyozottan élj (étkezésileg), főként a modell szakmában.

Edzeni az egész testedet kell. Én egy Béres Alexandra dvd-vel kezdtem, mert kell egy átmenet, kell hogy a tested hozzászokjon a mozgáshoz. Utána persze "bekeményíthetsz":)

Kocogás még nagyon hasznos. A kondigépeket nem ajánlom, mert ha modell akarsz lenni, akkor inkább szálkásabb izmokra lenne szükséged. A kondigépek közül a kar-edzőket ne használd. Helyette fekvőtámaszok különböző kéztartással, és zsákra bokszolás. Csodaszép karokat csinál. És nem lesznek kötöttek az izmaid sem. Tudom:)

Az étkezésnél az első lépésed legyen, hogy hagyd el a cukros/édesítőszeres dolgokat abszolút és a tejtermékek fogyasztását mérsékeld. Figyelj az ételtársításra! Erről olvashatsz a neten sokat.

Emellett egy jó tanács: a mai tinik nagyon szeretik a csipőgatyákat, ami szép és divatos, de folyamatosan kint van a derekuk és ez azért ne jó, mert a szervezet oda pakkolja a zsírt, ahol hideget érez elsősorban. Ezért van az, hogy ma szinte a lányoknak NINCS derekuk. Hsználj derékmelegítőt!!! Tök divatosak több színben haphatók.

2011. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2011. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!