Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizomra milyen gyakorlatot...

Hasizomra milyen gyakorlatot ajánlotok, ami tényleg hatásos? Májusig szeretnék fogyni hasból, utána pedig kockásítani?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:36
 1/8 anonim válasza:
Nincs helyi fogyás! Ha fogyni akarsz, akkor diétázz és mozogj, akkor lemegy midnenhonnan a felesleg, nem csak hasból. A hasizom gyakorlatoktól nem fogyik a hasad, max izmosodik, de a háj CSAK kalóriadeficittel tüntethető el!!
2012. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Felülések, hasprés. Nekem bejött. Természetesen napi rendszerességgel.
2012. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha fogyni szeretnél hasból, akkor nagyon hamar kapd rendbe a táplálkozásodat, étrendedet.
2012. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a kukim tele van már!!,hogy mindig ilyet kérdeznek egy nap kb 100x !!
2012. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy neked nincsen szükséged ilyenekre, mert biztosan annyira nagyon bomba vagy..

De ha valami nem tetszik, ebbe beleértve a kérdésemet, és a napi többi 99-et, akkor ne kommentelj : )


Többieknek pedig nagyon szépen köszönöm a válaszokat !

2012. jan. 17. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel naponta több ugyan ilyen kérdést is feltesznek,ezért kedves kérdező nem kellet volna feltenned ezt a kérdést,hanem egyszerűen elolvasnod az ilyen kérdésekre érkező válaszokat.
2012. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Barbi:) válasza:
Nekem ez bevált: http://www.youtube.com/watch?src_vid=vkKCVCZe474&annotation_.. De az első szinttel kezdd! Nekem már megvan a felső kettő.:) Hajrás és légy kitartó! :)
2012. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :))
2012. márc. 25. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!