Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdett nőni a fenekem,...

Elkezdett nőni a fenekem, milyen mozgást végezzek, hogy újra szép, kicsi és formás legyen?

Figyelt kérdés
most h itt volt a karácsony meg az ujjév, sok kaja, és lustulás volt, és azóta se kellett sokat suliba mennem, és csak itthon döglök:S és észre vettem h egyre nagyobb a fenekem:( mit csináljak h kisebb legyen mint régen??? lécci segítsetek!!! köszi:)
2012. jan. 17. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell és aerob mozgás, ami lehet futás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, ugráló kötelezés heti legalább 3-szor 40-50 perc.
2012. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2 hét alatt nem növekszik látványosan egy fenék. Ezt csak te látod így. Ne nézegesd magad!
2012. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok!

1. köszi:)

3. de inkább nézegetem magam, mint h aztán pofára essek.. és 2hét alatt 4kg híztam...

2012. jan. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!