Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kéne? (lent)

Hogy kéne? (lent)

Figyelt kérdés
Most térek vissza edzeni sok idő után. Viszont munkanélküli lettem, és több időm van. Régen heti 3X edzettem napi 2 órát mell kar együtt aztán hát váll együtt meg láb. Most hogy több az időm jobb a heti 5 szétbontva napi 1 testrészre vagy nem ?
2012. jan. 17. 16:29
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ha sok idő után térsz vissza akkor ne felejtsd el az átmozgató időszakot,utána igen mehet a heti 5 edzés.

remélem a kaja azért valahogy meglesz.

2012. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átmozgató edzés az persze lesz. A kajára kell odafigyelnem mert ugyan tudok sokat enni, csak sok hülyeséget is megeszek :S de a fehérjét azt főleg tojással fogom nyomni mert csóró vagyok.
2012. jan. 17. 16:48
 3/4 dirtboy ***** válasza:

van otthon tyúkotok?

mert másként nem éppen olcsó a tojás sem.

2012. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát van itthon papagályom de az nem olyat tolyik :D viccet félretéve, tom hogy az se olcsó de az ártalába van itthon mindig, meg persze csirkem. és talán valami olcsóbb fehérjét veszek. Régen a cytigent nyomtam de az nincs már sajnos.
2012. jan. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!