Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hóban/hóesésben futtok?

Hóban/hóesésben futtok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mostanában eleve nem futok, de amúgy simán, sőt, kifejezetten szeretem, mert nagyon hangulatos, és baromi keménynek érzem magam tőle. :)
2012. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Brr nem, alapból kora tavasztól késő őszig futok csak. Az első hidegtől futás közben rögtön torokgyulladást kapok, hiába öltözök fel.
2012. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a szomszédom futott.
2012. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha havas kint minden nem szoktam, mert nem egyszer volt hogy futás közben olyan részre léptem ahol akkorát csúsztam és akkorát borultam mint a ház, sőt egyszer a bokám is kibicsaklott ami miatt 2 hétig alig bírtam lábra állni.
2012. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én imádok hóban futni de az a szemét csak nem akar esni.

akkor a legjobb ha erdőbe tudsz menni

2012. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gondolkozok rajta, hogy megyek futni, de félek hogy elcsúszok :) vagy ne féljek ilyenektől?
2012. jan. 18. 23:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért, felétek van hó? :D De jó! :)

Amúgy hacsak nem teljesen sima gumitalpú tornacipőben tervezel futni, nem kell ilyesmitől tartanod. Életemben talán kétszer estem el futás közben, akkor is csak, mert megbotlottam a lábamban vagy az útpadkában. :) Pedig nagyon sokszor futottam hóban-fagyban-latyakban. Szóval menj nyugodtan!

2012. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen ez csak természetes
2012. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dani... :DDD


Még a Rocky (vagy más, izzadtságszagú macsófilm) filmzenéit is szinte hallottad futás közben? :D


Kérdező: fut a hóhér, utálok futni. :)

Mikor fiatal voltam és bohó esőben is futottam, de az rég vót.

2012. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"néha megállsz a futás közben, nézed az eget, süt nap,esik az eső, mindegy, aztán újra. ez van minden nap. ez van, ha a saját játékodban vagy játékos"
2012. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!