Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki rug erősebben, aki rendszer...

Ki rug erősebben, aki rendszeresen fut vagy aki guggolásokat végez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jobb a rugó technikája.
2012. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Advocatus Diaboli válasza:
Aki hosszú ú-val írja.
2012. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

a futónak az állóképessége nagyon jó aki meg nagy súllyal guggol az annak meg a törzse és a a lába bivaly erős.

egyszóval hülye a kérdésed,az sem derül ki hogy milyen téren kell az egyiknek erősebbnek lenni.

2012. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
bocs nem /egyszóval/ akartam írni hanem csak szóval.
2012. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki guggolást végez, annak erősebb a lába, de technika nélkül valóban lehetetlen megvizsgálni.
2012. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel,h mind2nek van éppen annyi rúgótechnikája,h jól meg tudjon csinálni egy törzs rúgást.Mivel a futónak jó az állóképessége és a vádlija,a guggolónak meg a törzse és a combja,és azt figyelembe véve,h az általam ismert harcművészetek/küzdősportok közül mind1ik rúgásába a rúgás törzsből és combból megy,így sztem a guuggolójé erősebb.
2012. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szerintem aki többet rúg!:)

2012. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésed az, hogy ha egy egypetéjű ikerpár egyik tagja csak rendszeres futással edz, a másik pedig csak nagy súllyal végzett guggolásokkal, akkor melyik tud erősebbet rúgni, a válasz: egyértelműen a guggoló.
2012. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!