Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjét túlzásba lehet vinni?

A fehérjét túlzásba lehet vinni?

Figyelt kérdés
Még van vagy egy kg fehérjém, és nemsokára lejár a szavatossága. Ha napi 3-mat iszok, az még rendben van?
2012. jan. 21. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
igen , az még rendben van
2012. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha rendesen kajálsz mellé akkor teljesen rendbe van. Egyébként szavatossági idő lejárta után is fogyasztható. Én volt, hogy fél éve lejárt fehérjét ettem meg. Közeli szavatossággal vettem olcsón.

2012. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
az össz bevitelét nézve igen de egy 20g/adag proteint ihatsz akár 10et is egy nap,az még mindig csak 200g protein ami nem fogja leterhelni a vesédet ha mellé nem eszel meg még pluszba k urva sok proteint.
2012. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :) amúgy 30g-os egy adag, szóval összesen 90g, és nem mondhatnám, hogy túl sok proteint eszek mellé.
2012. jan. 22. 11:05
 5/5 Linkoln ***** válasza:
30 gramm készítmény nem szokott 30gramm fehérjét tartalmazni, szóval biztos mehet.
2012. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!