Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés vagy MMA jellegű...

Testépítés vagy MMA jellegű küzdő sport?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok dönteni ebben a kérdésben. Szeretném mind kettőt csinálni de csak egyre van pénzem.A kettő meg úgy is üti egymást. Elszeretném érni azt hogy jó boxoló legyek, sportos testtel. Testépítéssel mostanában problémáim vannak, ugyanis kb 2 hónapja edzés és most kezdek rájönni abba hogy egy pénzileg igen sok. Nem bírok mindig rendszeresen étkezni, se minőségi kaját enni mindig. Tömegnövelőre meg ilyen cuccokra sem szeretnék költeni. Mit javasoltok folytassam a gyúrást vagy menjek vissza boxolni?
2012. jan. 21. 22:51
 1/6 dirtboy ***** válasza:
abból amiket írtál inkább MMA legyen.
2012. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a baj hogy vékony testalkatú vagyok és szeretnék felszedni még pár kiló izmot. Ha jól tudom a küzdősport nem jó tömegnövelésre. Jelenleg 20éves vagyok és 75 kiló és kb 195 magas
2012. jan. 21. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

miért is akarsz felszedni izmot? küzdősportokban súlycsoportok vannak, tehát mindegy mekkora vagy, a súlycsoportodon belül kell technikával és képességekkel kiemelkedni.

harcművészet tiszta brutális erőszakról szól, ott nincsenek súlycsoportok, de ott mérettől függetlenül brutálisabb és gyilkosabb technikával emelkedsz felül.


innen már csak az a kérdés, hogy miért is akarsz több izmot?

2012. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit zavar a vékony testalkatom. Ezért szeretnék felszedni valamennyit
2012. jan. 21. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:

mást meg a zsírosabb, nagyobb teste zavar..

akkor nőj még. (jól ragoztam? növekedj - nőj)

2012. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem jól ragoztad :D
2012. jan. 22. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!