Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Okosak segítségét szeretném...

Okosak segítségét szeretném kérni, akik tényleg értenek hozzá? Mi történne velem, valami egészségügyi ok vagy valami?

Figyelt kérdés

fogyózom, és nem bírok enni sok húst mert szüleim vegák és nem nagyon veszünk, sajtot, túrót, tojást szoktam néha enni ha van

tofuból van mindig sok kaja de én azt egyszerűen nem bírom megenni nem szeretem

arra gondoltam hogy fehérjeturmixot fogok inni, de azt van ráírva hogy napi 2 lehet inni, de mi van akkor ha napi 4et innék belőle, így meglenne oldva a fehérjebevitelem

nagyon köszönöm


2012. jan. 22. 19:16
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
nyugodtan ihatsz 4et ha nincs jobb megoldás rá.
2012. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zakathol ***** válasza:
Nincs rá írva hogy napi 2-t lehet inni. Az van ráírva, hogy "naponta fogyassz 1-2 adagot", vagy jobb esetben "igényeidhez mérten fogyassz 1-2 adagot". Ez azonban nem határoz meg felső korlátot az elfogyasztható maximális mennyiséget illetően.
2012. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

azt hogy valaki vega, a legkevésbé sem érdemel figyelmet.

a szüleidnek vannak bizonyos kötelességei ha már a földre pottyantottak (nyilván nem te kérted tőlük) ez esetben viszont a fejlődésedhez szükséges fehérjét a rendelkezésre álló legjobb forrásból biztosítsák. lehet igényelni önkormányzati segélyt ha nincs elég zsé kajára, de ez egy fontos dolog. ha fehérjére költöd akkor is te költséged, tehát érdemes igényelned.

és ahogy írták, felső korlát nincs. a helyedben meg főznék egy rakat tojást, sütnék is oszt jóság van.

2012. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem lenne egyszerűbb,ha kérnél egy grillezőt-kb egy 10es-adnának pénzt csirkemellre-1 kiló kb 1200 filézve-és te elkészíted?

a hús alap kaja.

2012. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hidd el én is örülnék neki de ha az ember a szüleivel és eltartják akkor hiába minden nem szólhatok bele

de úgy van hogy fogyassz 1-2 adagot

és akkor ott van hogy a megadási mennyiséget kérjük ne lépje túl

2012. jan. 22. 20:00
 6/13 Zakathol ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ihatsz többet is, de irányelvként természetesen az az elfogadott, hogy a napi fehérjebeviteled nagy részét igyekezz szilárd kajából megoldani. Tarkón viszont senki nem lő, ha kicsit több turmixot iszol :) (a veséd is meg fog maradni nyugi :DD)
2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és a szivem se fog szúrni avgy hevesen dobogni?

nem fog fájni a gyormom?

2012. jan. 22. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
NE egyél és NE igyál addig semmit, amíg nem tanulsz meg bizonyos alapokat a fehérjékről. mik azok, milyen élettani szerepük van. és addig nem aludnék a helyedben, amíg ezekkel nem kerülök tisztába.
2012. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az hogy a szüleid vegák, az az ő f.szságuk, de ezért nem kell mást is büntetni. A vegetarianizmus hülyeség, élettani szempontból pedig kifejezetten káros. Nem értem, hogy te miért ne ehetnél húst, csak azért, mert a szüleid valami idióta elvet követnek...

Amúgy meg igen, vehetsz tápkiegészítőt, de ez nem megoldás...

2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mirk ***** válasza:
Finoman fogalmazok. A szüleid lehetnének annyi tekintettel rád, hogy még ha ők vegetáriánusok is téged nem próbálnak meg rákényszeríteni.
2012. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!