Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegycsonti fájdalom. Mitől...

Szegycsonti fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma, tolóckodás közben, mikor az alsó pontra eresztettem magam, és kinyomtam volna, egy roppanó hangot hallottam. Úgy éreztem mintha kiugrott volna valami és vissza. Ez persze erős fájdalommal járt. Külsőleg semmiféle elváltozást nem látni. Az izom sem fáj, és meg tudom feszíteni teljes mértékben, csak lassan. Hirtelen mozgásra belenyilall a szegycsontomba. Ötletek?
2012. jan. 23. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ütöttek meg ott mostanában?

és ha nem: a szegycsont valahogy ki tud ropogni.. nem ismerem annyira az anatómiáját, nekem elég az hogy könyökléssel beszakítható. viszont hagynék neki pihenési időt, amíg fáj!!

2012. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi nem történt vele korábban.
2012. jan. 23. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

valszeg hosszába szétrepedt a szegycsontod. Életveszélyes állapot! Elég egy rossz mozdulat, és a szíved becsípődhet a csontszilánkok közé, és neked annyi!


Azonnal menj el a sürgősségire!!!

2012. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3: jesszus, inkább ne írj semmilyen diagnózist, mert még valaki elhiszi...
2014. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

gratulálok. több mint 2 éves kommentre válaszoltál.


amúgy azóta se írt, valszeg kipurcant a kérdező srác...

2014. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te is válaszoltál rá...
2014. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!