Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb mindennap...

Melyik a jobb mindennap nyújtani vagy minden másnap?

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

ácsi ácsi.

milyen nyújtásról is van szó? valami brutális forced strechingről, vagy csak a hagyományos menjen a spárga, meg legyünk hajlékonyak és ezért akár minden nap nyújtunk, hogy formában legyünk.

mert az utóbbiból mindkét variáció jó lehet, ha nem jelzi a tested hogy sok lesz. az előbbiből, hohó az nem olyan egyszerű!

2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudtam mi az a forced streching ezért megnéztem youtube-on .. ez is kijött http://www.youtube.com/watch?v=MbiKwYGM_VU

ilyesmiket szoktam csinálni egyébként, persze nem mindegyik megy annyira jól :D

van hogy megy mindennap, de előfordul, hogy egy nyútjás utáni napon következőnél így húzodnak az izmaim, elviselhető, de ilyenkor kiszoktam hagyni. A kérdés tehát hogy erőltesem vagy maradjon ki az az egy nap?

2012. jan. 25. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

maradjon ki.

forced streching az is, amikor a kínai kislánynak táncoló, fogják a lábát és felnyomják a nyakába. de mondjuk ez megy a tornászoknál is.

csináld te csak normálisan ahogy Pavel bácsi is, hagyj nyugodtan 1 nap pihenőt az izmaidnak, inaidnak, nem kell túlterhelni mindent. leszel még 40 éves is, akkor is menni kell majd tudni, ha másért nem hát sörért a kisközértbe.

2012. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

okés,köszi. ez forcedstreching amúgy nem jó dolog?


hát azért muszáj xD

2012. jan. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!