Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional?

100% Whey Protein Professional?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig a sima (kék) Whey Pro-t használtam, amitől puffadtam egy kicsit...Vettem külön emésztőenzimet, ez segített rajta, viszont olvastam hogy ennek a fehérjének a Professional verziójában már alapból vannak emésztőenzimek, állítólag egy kis izolátum is, illetve aszpartám mentes, és kb 500ft a kettejük közti különbség.

Kinek mi a véleménye, ízei,oldhatósága ugyanaz mint a kéknek? (Sokak szerint a Prof. ízei elég cukrosak, én meg azokat nem nagyon csípem)


2012. jan. 23. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ki kell próbálni , 500ft nem nagy pénz , sőt még jobb is , valóban izolátum-koncentrátum , de nem értem shop builderen mért a koncentrátumok közé került...
2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos nagy része koncentrátum, pl 20g tejsavóból 19 tejsavófehérje koncentrátum 1 meg izolátum. Lehet így van, ezért nem is rakták a kevertek közé.

Következő fehérjének szerintem azt fogom használni, nagy tételben megvéve, vagyis nagy kiszerelésben nem is olyan vészes az ára, ha azt nézzük mit kapsz érte, és sokan fikázzk a Scitec-et, de ahogy elnézem, ez a 100% Whey Protein már-már ilyen védjegyévé vált, sokan szeretik, és szerintem pont azért, mert nem kell kísérletezgetni, kipróbálni 8-10db proteint,(mert hát nem olcsó), hanem ott van egy megbízható fehérje: 100% Whey Protein. /Professional.

2012. jan. 23. 20:25
 3/8 Rezk0o ***** válasza:
Én a banánosat ittam (jólírtam?), de van millió ízben. Íze: 10/9 kicsit télleg túl édes de én szeretem . Oldhatósága hármat rázok rajta és felvan oldva. A többi meg ott van a leírásban. Az a kérdés, hogy meg-e éri az árát.
2012. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, lehet spórolni hogy kevert fehérjéket veszel, azok is jók, de ha megteheted, érdemes bevásárolni tejsavófehérjével, ugyanis annak nagy része tud hasznosulni az izmaidban, szemben a kevert fehérjék szójafehérjéivel.

Azok sem rosszak, de én már úgy vagyok vele hogy inkább kifizetek több pénzt, de tudom hogy az izmaimnak megadok mindent, jó íz, jó oldódékonyság,jobb fejlődés.

2012. jan. 23. 20:34
 5/8 Rezk0o ***** válasza:
értelek csak vannak olcsóbb megoldások amik ugyanilyen jók
2012. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl? amerikai termékekre gondolsz?
2012. jan. 23. 21:04
 7/8 Rezk0o ***** válasza:
Konkrétan erre/ezekre [link] régebben linkelte vlki itt, azóta megvan a link :) De nem csak ez, csak hirtelen ezt találtam.
2012. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rezk0o ***** válasza:
Ja és nem akarok reklámozni meg rábeszélni semmire
2012. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!