Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdőknek milyen táplálékkiegé...

Kezdőknek milyen táplálékkiegészítőket érdemes vásárolni akkor, ha az étkezésem a lehetőségeimhez képest jól van kontrollálva?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok 95 kg 182 cm.Három hete elkezdtem diétázni és hetente 3-4 alkalommal eljárok edzőterembe is. Évek óta biciklizek, birkóztam és fociztam is, de az elmúlt években felszedtem pár kilót és edzés mellett fogyni is szeretnék.Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik tényleg értenek hozzá és/vagy hasonló helyzetben voltak.
2012. jan. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfontosabb egy multivitamin és edzés utánra egy jó kis tejsavó protein. Mivel diétázol, így nem kell dextróz a turmixba.
2012. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én diéta alatt azért bcaa-t is glutamint is vennék , persze nem ezek a legfontosabbak , de diéta alatt nagyon jól jönnek!
2012. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha van lóvé, akkor még mehet bcaa.
2012. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mark86


edzés után vitargo kell.

2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg waxy maize
2012. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!