Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formás, izmos felsőtest...

Formás, izmos felsőtest lánynak, de hogyan? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval nem rég óta kezdtem el kondiba járni (2hónap), mert ott jobban szeretek futni. Előre leszögezem,hogy a súlyommal nincs semmi bajom, az így tökéletes ahogy van. Viszont szeretnék szép tónusos izmokat a hátamra, a karomra és a vállamra. Kérdésem,hogy milyen sporttáplálékot szedjek,illetve melyik gépeket ajánlanátok? Kérem,hogy hozzáértők,vagy tapasztaltak írjanak. Előre is köszönöm.

24/L


2012. jan. 24. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend és súlyzós edzés mindenre, az alap a multivitamin és edzés után a fehérje + dextróz vagy tömegnövelő. olvass alapismereteket: [link]
2012. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

huh:D jókis kérdést tettél fel. ezt nemnagyon lehet pár mondattal elintézni, mert fiúsan fogalmazva a kérdésed olyan, mintha megkérdezted volna, hogy hogyan kell autót szerelni :D

általánosan jó az amit nyuszi linkelt,abban bennevan a kaja meg minden, és edzés tekintetében én elolvasnám ezeket

[link]


de ha van ott egy személyi edző, ő egy kis pénzért ír neked személyre szabott edzéstervet, amit aztán fogsz tudni használni sokáig

2012. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát igen, mondjuk az alapismeretek az tényleg csak a nagyon alap, ha bővebben is érdekel a téma, olvasgathatnál tesztoszteront meg testmestert :)
2012. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,tudom,hogy ez egy összetett kérdés, de azért próbálkoztam!:) mindenképpen utánaolvasok. A személyi edző,pedig rendszerint nincs ott mikor én megyek (este).:(
2012. jan. 25. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg valahogy elkapni ;) de lehet a pultos/ok is tudnak neked segíteni
2012. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
majd ha szabin leszek megyek reggel és betámadom!:)
2012. jan. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!