Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire károsak a szteroidok?

Mennyire károsak a szteroidok?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik használták, mert szeretném kipróbálni, de nem tudom eldönteni. Van 1-2 haverom akik tolták azt mondják 1-2 kúrától nem lesz gáz, csak nem kell túlzásba vinni.
2012. jan. 25. 09:23
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:

1-2kúrától is irtó nagy gáz lehet ha valaki nem ért hozzá.

szteroid használat nagy szakértelmet igényel,nem úgy van hogy veszel egy pár adagot kis pistától aztán nyomod mint a félőrült és minden oké.

2012. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Abba kell belegondolni, hogy megéri e kockáztatni egy hobbi szinten testépítő embernek egy esetleges máj-, vese-, szív-érrendszeri, idegrendszeri problémát, főleg, hogy azt sem tudod mi van a cuccban, mivel már mindenből szinte csak hamisítvány van.

Naturálban is szépen lehet fejlődni egy ideig, utána ha versenyzői ambícióid vannak, majd megint átgondolod, de addig felesleges.

2012. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
előző válasz adok,ti mind használtok szteroidot?
2012. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem használok, de mivel 26 éve edzek van fogalmam a témáról. Miért Te mit válaszolnál? Hogy nyomjad, mint állat, semmi bajod nem lesz sosem. Azzal tényleg sokat segítenél.
2012. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem,semmi képpen sem
2012. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 dirtboy ***** válasza:
nem használtam soha nem is fogok de ismerek olyat aki kb.fél kúrától került kórházba így azt hiszem jogos volt hogy írtam attól hogy nem személyes tapasztalt.
2012. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A haverom 14 éve edz és több kúrát is lenyomott, neki nincs baja. De eléggé meggondolandó a dolog. Elég gyors fejlődést lehet vele elérni.
2012. jan. 25. 11:36
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

mark86


Személyi edzővel,normális helyről vett cuccal lehet non-stop tolni semmi bajod nem lesz.

2012. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

mark86


És igen robbanásszerűen lehet minőségi tömeget felszedni,de ez drága mulatság és mondom SZEMÉLYI EDZŐ KELL.

2012. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem hogy a személyi edzők honnan vesznek tiszta hamisítatlan szteroidot,és mért lehet ebben annyira megbízni?

Azért a személyi edzők nem szteroid dillerek...

2012. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!