Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire károsak a szteroidok?

Mennyire károsak a szteroidok?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik használták, mert szeretném kipróbálni, de nem tudom eldönteni. Van 1-2 haverom akik tolták azt mondják 1-2 kúrától nem lesz gáz, csak nem kell túlzásba vinni.
2012. jan. 25. 09:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szerintem a személyi edző nem ad szteroidot van olyan edző ismerősöm hogy .... egy kövér srácból 6 hónap alatt izompacsirtát csinált és NO szteroid. De havi 40 000 :S

bár a kox is van annyi szerintem. Mondjuk attól nagyobb is leszel jóval, de fennáll a veszély h valami bajod lesz.

2012. jan. 25. 12:12
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
kicsit se, egyed nyugodtan, de legalább 2x annyit, úgy biztos hat.
2012. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mark86


Személyi edző FELÜGYELETE KELL. Vannak jó helyek,ahol jó cuccot lehet venni,ezt mindenkinek meg kell találnia.

Kérdező:félreértesz,nem azt mondtam hogy kox mellett nem kell edzeni és rendesen kajálni. Kox nélkül is szép eredményeket lehet elérni,de vele 5x jobbat ha minden más is rendben van. Nem akarok buzdítani senkit a használatra,de nem is kell rettegni tőle. Az összes komoly sportoló használja,mégis egészségesek.

2012. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hülyék kezében nagyon károsak. A kérdésed + válaszaid alapján inkább ne próbáld ki.
2012. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
szeretem ezt az oldalt 1-2 ember annyira okos. Kérdés és válasz alapján. Nem vagyok tök kezdő, csak úgy gondoltam, hogy itt profik is írhatnak, nem vagyok kíváncsi olyanok válaszára akik csak dumálnak és fikáznak. Elég sok edző ismerősöm van, mivel néhány éve edzek én is. Tudok amit tudok a szteroidokról, az ismerőseim mondták a hatásokat, de kíváncsi lennék mások véleményére is. Az ilyen emberek fel tudják nyomni a pumpát. Értelmes kérdésre értelmes választ kértem. Ha lehet te inkább ne irj semmit!!!!!
2012. jan. 25. 22:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem érdemes koxolni, semmit nem érsz el vele!
2012. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerinted ez egy értelme kérdés volt? Itt kezdődnek a gondok, barátocskám...
2012. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!