Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan ízesítsem az esti...

Hogyan ízesítsem az esti túrót? Mert sajna magába nem tudom megenni és öklendezek tőle :/

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsi méz,mazsola.proteinport is keverhetsz hozzá.
2012. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 25. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Csokis proteinpor, esetleg gyümölcsök, ha tömegelsz. Mézet még ekkor sem raknék bele, azért az durva estére.


Amúgymeg, a szokásos szöveg: A kaját nem az ízéért eszed, hanem a benne levő cuccok miatt. (ezesetben a kazein). Ha ennyire nehezedre esik, akkor hagyd a fenébe, ennyit nem ér.

2012. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második:

Mi baja lesz,ha este rak bele egy kis mézet,meg egy kis mazsolát,csak,hogy ne legyen olyan "tömény"? Ha a cukorra,szénhidrátra gondolsz,az a proteinporban is van,tehát nem értem mi a baj a mézzel.

2012. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a cukorra gondolok. Csak az a különbség, hogy a proteinporban van 100 grammban 4 g cukor kábé, míg a mézben ennek sokszorosa.
2012. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
értem.kérdező,akkor mazsolát nyomass bele;)
2012. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. jan. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!