Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenekem eléggé puha és...

A fenekem eléggé puha és lötyögős. Milyen gyakorlatokkal lehet feszesíteni és keményíteni?

Figyelt kérdés
Végül is most is elég kerek, de nagyon löttyedt. :S
2012. jan. 25. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
kitörés,guggolás,lábemelések kutyapózban hátra.
2012. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és pl naponta mennyi guggolás és kutyapózos gyakorlat kellene?
2012. jan. 25. 22:03
 3/7 anonim válasza:
Segitenek az ilyen gyakorlatok is de rendszeresen és sokan kell csinálni belőlük. És fontos hogy ezek mellett járj kocogni.
2012. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám 2 naponta elég.kell némi pihenőt is tartani a gyakorlatok között.Kezdetben guggolás mondjuk 4x10,kitörés 3x10/láb,lábemelés 3x15/láb.(ez egy edzés)Ezt kb.2 hétig csináld,aztán mehetsz feljebb.erőltetni nem kell,annyit csinálj amivel érzed,hogy azért alaposan megdolgoztattad magad.és a kajára sem árt,ha odafigyelsz,alacsonyabb szénhidrát,és magasabb fehérje bevitel+zöldség,gyümölcs.
2012. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a kitörés az mi?:$ hogyan kell csinálni?
2012. jan. 26. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mLiHXd_8YoY


én ezt kezdtem el csinálni , később vettem súlytárcsákat és az első gyakorlatnál hasamra rakom ( persze fogom közben), súlyokat kitörés közben is használom és sztem hatásosabb, ha kint az udvaron vagy folyosón csinálod és folyamatosan előre haladva, mintha nagy léptekkel mennél !

csináld ezt végig, itt tudod ellenőrizni helyesen csinálod e , ha ez megy, akkor csináld meg kétszer ugyanezt, majd jöhetnek a súlyok :)

Illetve guggolás, ahogy írták és ott is lehet majd súlyokat használni !

2012. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!