Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elcsúszott izmok helyrehozhatók?

Elcsúszott izmok helyrehozhatók?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. a vádlira vagy a bicepszre.. Gondolom ez azert van mert nem nyujtotta le az izmot a tulajdonos.. Tehat az ilyen csunya es deformalodottt izom visszacsinalhato?
2012. jan. 25. 22:13
1 2
 1/14 Zakathol ***** válasza:

Nem. Amit megpróbáltál okfejteni, az egy baromság.

Az izmoknak tapadási pontjaik vannak, amik genetikailag meghatározottak. Azt nem lehet módosítani akárhogy nyújtogatod.

2012. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dirtboy ***** válasza:
0%
igen, a mai sebész technika bármit megtud csinálni,akár implantátumot is be lehet ültetni.
2012. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom itt mindenki hulye?? Nem igaz hogy meg nem lattatok olyan vadlit amelyik font van egeszen a terdhajlatban.. Foleg a kajakosoknal vettem eszre.. Vagy egyik haveromnal vettem eszre hogy egyik vadlija foljebb volt mint a masik.. Mondta is hogy gyuras utan amikor mar agyban fekudt akkor erezte h az egyok vadlija huzodik ossze
2012. jan. 25. 22:22
 4/14 dirtboy ***** válasza:
62%

igen itt mindenki hülye,nem is értem hülyéktől minek kérdezni,hiszen úgy sem tudunk rá válaszolni akkor meg értelmetlen kérdezned?

sok sikert az össze vissza csúszkált izmokhoz.

javaslom hogy csúsztasd vissza kézzel.

2012. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyantol varok valaszt aki valamennyire kompetens... Te nyilvanvaloan nem ertesz hozza...
2012. jan. 25. 22:34
 6/14 escrogar ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező, Te nem értesz hozzá. Eddigi anatómiai tanulmányaim alatt még nem tapasztaltam olyat, hogy az izom "elcsúszott volna". Elszakadt izmot láttam már, de a kajakos haverod olyankor sikítani fog a fájdalomtól, nem feküdni tovább.


Az izmoknak tapadási pontjaik vannak. Ezeket sebészeti beavatkozás nélkül NEM TUDOD módosítani. Ugyanezért nem lehet az izmaidat "formálni". Vagy növeled a tömegüket, vagy nem.

2012. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves anatomus.. Az elmelet az egy dolog.. A valosag meg egy masik.. Az "elcsuszast" idezojelbe kellett volna raknom a elejetol.. Mert nem tudom pontosan mi az ami ilyenkor tortenik az izommal, csak ezt a szot talaltam a legmegfelelobbnek.. Mindenesetre remelem valaki irni fog aki tudja mirol beszelek
2012. jan. 25. 22:45
 8/14 anonim ***** válasza:
képeket kérünk. köszi
2012. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ám képek... Tele vagyok velük.. Nézzetek meg pl. egy nőt aki állandóan magassarkúban jár.. Az olyannak hogyan el vannak deformálódva a lábikrái.. Vagy már említettem a kajakosokat.. De szerintem a tornász lányok némelyikének is "fönt" van a vádlija.. Esetleg konkrét személy: Roger Watets karja is elég érdekes... Vagy valami olyanra tapintottam rá ami titeket érint és nem akartok hallani róla?
2012. jan. 25. 23:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Istenem, egy okosf.sz. Fogd már fel ember, hogy egy izomnak konkrét tapadási pontja van, nem tud csak úgy elcsúszni, vagy ha igen, akkor azt úgy hívják, hogy izomszakadás!


De egyébként meg ha olyan k.rvára értesz hozzá, akkor minek kérdezgetsz tőlünk, hülyéktől?

2012. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!