Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak hogy a hasamból...

Nettane kérdése:

Mit sportoljak hogy a hasamból fogyjak?

Figyelt kérdés
a lábaim vékonyak,fenekem nincs,az összes zsír a hasamon van,a felső testemen.3 hét alatt fogytam már két kg-ot,de a mellemből.nem akarom hogy csak a a mellem fogyjon,mit csináljak hogy a hasam gyorsabban menjen le?
2012. jan. 26. 18:56
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nincs helyi zsírégetés,soha nem is volt

genetikus hogy honnan fogysz először,általában ahová a legkönnyebben hízol onnan fogysz utoljára

2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészet, zsírleszívás hasból. Tényleg, de tényleg nem kell sokat keresgélni, minden nap 100x leírjuk a sport rovatba, hogy egyszerűen nincs olyan MOZGÁS AMIVEL CÉLZOTTAN TUDNÁL ZSÍRT ÉGETNI! NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS! Tehát ha valamilyen mozgás forma miatt elkezd a szervezeted a zsír raktárokhoz fordulni, nem tudod semmilyen módon befolyásolni hogy honnan vonja el a zsírt.
2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod irányítani,hogy a hasadból menjen le jobban , mellből meg nem annyira. Aerob mozgás kell és szálkásító diéta, de én a helyedben előbb egy kis tömegnöveléssel és súlyzós edzéssel (guggolás, kitörés) szednék fel egy kis izmot lábra és fenékre, utána mehetne a szálkásítás, ami mindenhonnan levinné a zsírt.
2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem csinálj felüléseet! Nem csak egy félét, rengeteg hasizom gyakorlat van. Csak úgy lefogyni nemlehet, ha mozogsz izmosodsz is. Egyébként, ha szeretsz táncolni ajánlom a zumbát. Már egy edzéssel rengeteg kalóriát el lehet égetni, és nagyon szép hasuk van. Nézz videókat/képet róluk.:)
2012. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!