Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mellemmel nem vagyok megelég...

A mellemmel nem vagyok megelégedve, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,170cm,54 kg.Eléggé le van maradva a többi testrészemhez képest,lassan másfél éve kondizok,illetve 3 hónapja abbahagytam és most kezdem el újra.Mindenem szépen fejlődött,főleg a hátam,de a mellem nem.Nagyából kiszámolom a napi kalóriát,ch megvan,fehérje hiányzik kb.40g.Ezért gondoltam veszek 100% whey proff-ot.Vissza térve a mellemhez,mivel tömegelek,ezért a gyomrom is eléggé kitágult,a mellem pedig nagyon lassan fejlődik,ezért oldalról nézve,jóval kijjebb van a hasam,mint a mellem,gondoltam már arra is,hogy a tüdőmmel is kapcsolatban lehet,mert kiskorom óta be van esve a mellkasom,asztmás vagyok és ajánlották az úszást.Esetleg,ha kell képet tudok felrakni.

2012. jan. 26. 22:08
1 2 3 4
 31/34 dirtboy ***** válasza:
ne vágd el magad,eddig elég értelmesnek tűntél
2012. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
sejtettem vmi ilyesmi lesz a válasz:))
2012. jan. 27. 17:07
 33/34 anonim ***** válasza:

Szteroid...meg az eszed tokja,17 évesen, ~1év edzés után pont arra van szükséged. Esetleg majd 10év múlva, ha máshogy már nem tudsz fejlődni, és ellenállhatatlanul nagyobb akarsz lenni. De még akkor is hülyeség.


@dirtboy: a délelőtti (asszem) hasas dolgot úgy értettem ahogy Aczél is mondta, a "kitágult a gyomrom" a tapasztalataim szerint azt jelenti hogy a delikvens elhanyagolta a hasizmait és kilóg a bélés.

2012. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Nee,ne szedj ilyen szutykokat. A csajoknak nem a légballonok kellenek. :) Voltam már ilyen csupa izom sráccal. Úgy ránézésre tényleg ütősen néz ki,tiszta izom,aztán jött a valóság.. amint megbetegedett,nem szedett ilyen szutyikat,nem edzett,már azért nyavalygott,hogy ,löttyedt' a bőre. -.- Súlyzózz,fekvőzz,felülésezz,fuss és bicajozz. Gyúrj inkább a fenekedre. ;)

17/ L

2012. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!