Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok izmosodáshoz?

Mit javasoltok izmosodáshoz?

Figyelt kérdés
Hirtelen elég sokat nyúltam fiatal létemre... 185centi és 62kg vagyok és tavasszal leszek 14éves. Mivel szeptemberbe megyek új suliba úgy döntöttem kéne majd valamivel egy kicsit izmosodni..:)Nem akarok kondiba járni és gyúrna max majd 16éves koromtól. Addig mivel lehetne erősödnöm?(nem akarok nagyon kigyúrt lenni csak, hogy látszódjon "valami")Ehhez elég lenne, ha napi szinten futnék, úsznék és bringáznék? És ahogy feljebb is írtam majd később elkezdenék gyúrni is. Mit ajánlotok még ezek mellé? És ezeket naponta milyen hosszú időn át csináljam?

2012. jan. 28. 12:09
 1/3 dirtboy ***** válasza:
fegyencedzést és a meztelen harcost töltsd le és alkalmazd.
2012. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég vékonyka vagy én a te helyedbe normálisan étkeznék értem itt tömegnövelő étrend és ez mellé úszást ajánlanám :)
2012. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom kevésnek hangzik a 62kg ehhez a magassághoz, de többnek látszik valójába..:) Legalábbis a kortársaim is hasonlóan néznek ki, viszont tényleg nem ártana pár plussz kiló, de nem vagyok olyan típus aki könnyen, hízik sőt elég nehezen hízom..:) Tömegnövelő étrendet majd még átgondolom.
2012. jan. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!