Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan járhatnék el úgy...

Hogyan járhatnék el úgy futni, hogy ne nevessenek ki?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 80kg. Szeretnék futni, de falusi vagyok (nincs park, meg ilyesmi, ez csak egy kis falu) és még csak egyszer mentem de ugye azért a 80 kg nem kevés, és ahogy futok lötyög a mellem meg azért a zsír párnák is, és nevettek rajtam. Nagyon rosszul esik.
2012. jan. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
futógép
2012. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
84%
menj este,vagy korán reggel mikor még nincsenek kint a tök fejek vagy szard le,hamarosan úgy is megunják ha látják hogy nem foglalkozol velük.
2012. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Este menj! Egyik rokonomat már a kutyasétáltatásért is cikizték falun.
2012. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
menj este, csak nagyon vigyázz, hogy meg ne fázz :) vagy biztos van focipályátok. az minden kis faluban van. na azt tök jól körbe lehet futkorászni, akár még nappal is.ott nem röhögnének ki, hisz arra való hogy fussanak rajta :) meg most mivel nincs jó idő, pl a mi focipályánkon hetek óta nem járt ember.
2012. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ci.ara ***** válasza:

elég szomorú h a mai világba már az is ciki ha sportol vki :/

Esetleg sportpálya/focipálya?

Ha úgy érzed h biztonságos a falu este akkor ajánlom h menj este ha nem akkor felejtős. Esetleg ha van bicód akkor inkább biciklizz :)

2012. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És? Ne foglalkozz velük. Vagy szólj vissza, hogy te legalább képes vagy egymás után tenni a lábaidat :)
2012. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Futópad, avgy fusd körbe 80-szor az udvart. Én pl kanálisparton szoktam egy olyan fél km-es távon. Van hogy egy oda vissza kört kutyussal csinálok, de max 1 körre szoktam vele.
2012. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ne azon agyal hogy mit fognak gondolni nem azért mész hogy kiröhögjenek hanem hogy változtass ez lebegjen a szemed elött aztán 2 év múlva meg te röhögheted ki őket hogy "na mivan köcsögök" hajrá ne foglalkoz semmivel csak Fuss Forrest fussss
2012. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A futógép nem olcsó mulatság,meg nincs is olyan élmény mint mikor a szabadban futsz.Biciklizni azt szoktam nagyon sokat,holnap is biciklivel megyek nagyimhoz,3 faluval messzebre :)
2012. jan. 28. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Figyelj én megmondom a tutit:D

Ha futsz és valami paraszt elkezd röhögni, akkor szépen menj oda hozzá és kezdj el kurv@ hangosan, üvöltve röhögni te is. Szerintem a 99% ilyenkor visszahúzza a valagát a kis pöcegödrébe.

2012. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!