Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatot csináljak,...

Milyen gyakorlatot csináljak, hogy szép feszes legyen a hasam nyárra?

Figyelt kérdés

5 hónap alatt látszani fog az eredmény?

Régen tornáztam, de nem nagyon láttam az eredményt, ezért abbahagytam (3-4 hónapig tornáztam).

Képet tudok küldeni privibe.


2012. jan. 29. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

a tornának nincs látványos eredménye, amíg zsír alatt vannak az izmaid.

következésképpen, a zsírt kell leadnod (tehát a fogyókúra topik megfelelő választás, elvben).

viszont "torna". sok ember kemény edzést csinál, direkt célirányosan olyan edzéseket csinálnak és úgy esznek, hogy az izomfejlődésüket elősegítsék.


feszes hashoz elég a sima edzettség + a zsír leadása. de normális hashoz már azért pár év has - hát edzés, tehát sporttal vagy erősítéssel eltöltött idő azért nem árt. és akkor valami izom is lesz, amire érdemes leszálkásítani.

2012. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nyárra elég a lapos feszes has (nincs nagy hasam, csak az alsó has rész nem tetszik)
2012. jan. 29. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor kalória deficites étkezés, és így le fog menni zsír MINDENHONNAN.
2012. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!