Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó, ha így...

Szerintetek így jó, ha így tornázom?

Figyelt kérdés

Mivel a nyárra szeretnék egy kicsit leadni,igaz nagyon sok feleslegem nincs inkább feszesedni szeretnék.

Elkezdtem Rubint Rékára tornázni,Vasárnap tornáztam 90 percet( ebben nincs has és kar-váll gyakorlat),tegnap pedig 60 percet( 40 perc popsi + 20 perc comb). Úgy gondoltam hogy minden nap tornázok valamennyit..de most olvastam hogy nem szabad minden nap mert az izomzatnak is pihennie kell.Az lenne a kérdésem hogy,úgy lehet minden nap tornázni,ha mindig más izomcsoportot mozgatok meg?

Szóval hogy tegnap volt popsi+ comb,és akkor ma lenne has+ kar,másnap megint popsi vagy comb stb...Mert így tud regenerálódni az az izom csoport amit előző nap mozgattam meg !!??

Köszönöm a válaszokat!!


2012. jan. 31. 10:51
 1/4 dirtboy ***** válasza:
ilyen rubint meg hasonló kis mozgás DVD re ez nem vonatkozik,az olyan izom munka hogy kb. semmilyen akár minden nap csinálhatod.
2012. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát azért még sem annyira semmilyen,ha izomlázam van...

Nyílván olyan embernek semmilyen,aki gépeket használ és napi több órát edz,annak gondolom meg sem kottyan.

De azért én megérzem pláne így az elején,mondjuk elég madár étkü vagyok,biztos hogy nem eszek meg napi több mint 1500 kcal-t.Így formásodni fogok??

2012. jan. 31. 11:34
 3/4 dirtboy ***** válasza:

kéne egy normális étrend hogy lehetőleg zsírt veszíts ne izmot,ezzel hogy madárétkű vagy elég sok izmot veszíthetsz.

hogy mennyi kalória kell neked azt nem tudom,a súlyodat sem tudom de kalória kalkulátoron meg tudod nézni.

szálkásító diétát nézz és azt alkalmazd.

az izomláz az okés majd elmúlik,még most persze hogy van,párszor meg csinálod a videót aztán már nem is lesz az z olyan meg terhelő,azt ajánlanám hogy a dvd mellé járj el futni vagy biciklizni még,esetleg gyors sétákat is beiktathatsz az is jó.

2012. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben keresek valami szálkásító diétát,és gondoltam a futásra is,azt is beiktatom.Hát 164 cm vagyok és 51 kg...tudom most azt gondolod hogy úristen hova akarsz fogyni,de nem fogyni szeretnék hanem feszesedni,bár a csípőmnél a fenekem felett van némi felesleg,ami nagyon zavar.
2012. jan. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!