Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Réka Add Önmagad II. dvd-t ha...

Réka Add Önmagad II. dvd-t ha végigtornázom mennyi kalóriát égetek el?

Figyelt kérdés
Mind a két blokkok megcsinálom persze.
2012. jan. 31. 15:38
 1/5 Zakathol ***** válasza:
3421.178 kcal-t. Természetesen egyéni toleranciától függően 0.715 kcal szórás elképzelhető az eredményekben.
2012. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 31. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, szerintem lehet nagyobb szórás is MIVEL AZ EGYÉNI JELLEMZŐKTŐL FÜGG MINT TESTTÖMEG, IZOMTÖMEG..
2012. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, 158 cm és 59 kg vagyok.

Nagyjából mennyi akkor szerinted?

2012. febr. 1. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem erről az adatról nincsen véleményem.

meg kell nézni mekkora izomterhelést okoz, mennyi ideig tart, ehhez felhasználni a testtömegedet..

én nem számolgatok edzés energiát, hanem lemegyek olyan edzésre aminél keményebbet úgy sem nagyon bírok. és utána eszem, hogy pótoljam a tápanyagokat, és viola'. ha meg kevesebbet eszem, akkor (számolgatás nélkül) fogyok. és nem tudom hány kalória egy edzésem. 500kcal? keményebb esetleg 1000? francot érdekli. csinálom, méghozzá hasonlóan mint a kínaiak, ők pedig egészségesek, tehát van némi okom azt várni, hogy nekem is megfelelő lesz.

2012. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!