Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Juliusra ki kéne "penduljek",...

Juliusra ki kéne "penduljek", valaki segitene edzéstervben?

Figyelt kérdés

Nyárra ossze kéne hozzak egy jó kis alakot! Nincs rajtam felesleg, 54kg vagyok es 169 cm magas! Formálodni szeretnek!

Ami a rendelkezésemre áll, az 2 db 1 kg os sulyzo, ugrálókotél( meri a kaoloriat), futoszalag! Ezekbol valaki osszetudna nekem allitnai egy jo edzéstervet? Mindnehol szeretnék feszesedi( foleg fenék es comb). Szivesen végzek tornagyakorlatokat is.

Ha ez számit: járok kezilabda edzesre heti 2 alkalommal; futást birom(régebben tobb versenyt is megnyertem megye szinten)


2012. jan. 31. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A futás vagy ugrálókötelezés mellé csinálj súlyzóval (jó lenne egy nagyobb, legalább 2db 5kg-os) guggolást, kitörést, lépcsőzést, ezek a legjobbak fenékre és combra.

A kaja is nagyon fontos, próbálj napi többször csirke-rizs, hal-krumpli kaját enni (+ minél több zöldség hozzá), reggel zabpehely, este túró.

2012. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!