Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » La. Pharm, vagy SB Lab....

La. Pharm, vagy SB Lab. stanozolol a jobb? tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nektek melyik, mennyit hozott, mennyit formásodtatok tőle?

2012. febr. 1. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
La Pharm, de vigyázz rengeteg a kamu! Am magában akarod?
2012. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ja, első kúrának ez jut :P
2012. febr. 2. 14:51
 3/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Versenyző vagyok, de egyiket sem próbáltam.

Stanozolol --> Jó kis májterhelés, LDL (rossz) koleszterinszint növekedése, ízületi folyadék csökkenése.


Ez az egyik legrosszabb szemes választás. Ha már muszáj(?) hobbigyúrósként 17-gyűrűs szemessel terhelni a szervezetet, jobb egy kevés methandrostenololon-alapú.

2012. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Persze metha... Májgyilkos és mellette felszed 8kg vizet ami a kúra után le is megy, a stana legalább megmarad és minöségi
2012. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

akkor inkább szúrjam, nemigaz?? :D

baj nem lehet, nagyon lassan kell beadni, meg előtte meg kell szívni kicsit ,h biztos,hogy izomba menjen,baj nem lehet belőle.. Meg úgy tartja a mondás, hogy a winstrolt kevésbé hamisítják, mint a stanotablettákat, nem? Mennyi idő alatt ürül ki, meddig mutatható ki vérvétellel a winstrol?

2012. febr. 4. 14:37
 6/22 A kérdező kommentje:
sok helyen olvastam, hogy az ízületekből is kihajtja a vizet... na az annyira nem jó, mert könnyebben fog fájni, nem? Akkor már inkább legyen danabol?az nem vízhajtó legalább, de azért hirtelen nem akarok naggyonnagy lenni.(amúgy de) amikor elkezdtem edzeni, akkor is elég gyorsan szedtem fel izmot, tiszta bőrrepedés voltam. Most akkor ez meg jól falhoz b*szna, nem ? :DD
2012. febr. 4. 14:41
 7/22 anonim ***** válasza:
danabol is egy rakás sz*r felszedsz pár kg vizet kúra után meg elmegy májgyilkos szintén mint a metha, szúrós winstrolt nem fogsz eredetit kapni tablettát jobbat kaphatsz
2012. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
akk toljak stanzolt? Sb labosat tudok most(van rajta egy zsugorfólia,meg egy hologram, de persze tudom,h nem eredeti,hnem a legjobb minőségű utángyártott[relatíve sok benne a hatóanyag])
2012. febr. 4. 15:26
 9/22 anonim ***** válasza:

"cpggyurma"


Miért szedne fel nyolc kiló vizet? Valaki nagyon rosszul tesz valamit, ha ez megtörténik.

Nem tudom esetleg nézz utána melyik rosszabb a májra! AAS-sal szerzett izomtömeg nem marad meg. Ez csupán illúzió. Mindössze - jó esetben - nem vész el az összes nyereség a következő kúráig.

2012. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Felőlem szúrhatod...


Vérvizsgálattal igen nehezen hinném, hogy stanozololt keresnek benned, hacsak nem vagy egy a pekingi Olimpián indult súlyemelő versenyzők egyike....


Vizeletből 3 hét a tablettás, 3, az injekciós 3 hónap,de egyesek szerint öt hónap is lehet.

2012. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!