Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » La. Pharm, vagy SB Lab....

La. Pharm, vagy SB Lab. stanozolol a jobb? tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nektek melyik, mennyit hozott, mennyit formásodtatok tőle?

2012. febr. 1. 19:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Dianabol a legszarabb választás de nyomjátok nyugodtan, magas vérnyomás, orvérzés, epe,májbetegség, vizesedés, nőiesedés,heresorvadás kúra után senki nem csinál helyre állító kúrát, minden hülye gyerek ezt szedi mert a haverja is ezt tolta és bepuffadt tőle és olyan feje van mit a spongyabobnak
2012. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mondjad ezt azon testépítő és súlyemelő generációnak, amelyik a versenyzőként 10-15, vagy 20 évig élt ezekkel! A "Nemzet sportolója" sportolója megtisztelő cím egyik ma élő birtokosa így szólott egy interjúban: "Mi a nerobolt szedtük. "


Nevet, hivatkozást szándékosan nem adok.


A fentit akkor vedd figyelembe ha X-Files-féle megközelítéseken túl tudsz lépni, vagy azt is megkérdezheted magadtól mikor volt versenyzői múltad, érintett vagy-e fogyasztóként, mint olyan, aki időnként azért volt laborvizsgálaton!


De Te tudod, ebből a vitából kiszállnék.

2012. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szerintem a La Pharma jobb, (bár lány vagyok) most vagyok a 7. napon és feljött 4,5 kg. Nem fáj semmim, nincs mellékhatás (még), szépen fejlődök, már ilyen hamar látom. És lehet kapni eredetit!!!
2012. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
haha 7 nap alatt 4kg stanától almaidban sem, sztem valami methil tesztót kaptál
2012. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

persze! itt mindenki azt írja, hogy nem lehet eredetit kapni, egyszerűen ez lehetetlen, azt csak a nagyfiúk tudnak! mért kell mindig azt írni, hogy " az úgysem eredeti"???

versenyre készülök egy igen neves edzővel, igen biztos valami szart adott!

2012. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
milyen versenyre? elmeháborodottak sakkozó versenyére? ha olyan nagyokos vagy akkor tudhatod hogy a stanazol lassan fejti ki a hatását nem 4nap alatt
2012. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
képzeld el tudom! sőt én még azt is tudom, hogy vannak kivételek!!!
2012. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 balazs00xx ***** válasza:

DON

Kivétel nincs , a stana MINIMUM 3 hét még kifejti hatását

de általában a 4-5. hétben kezdi el kifejteni hatását

egy nagyon gyenge steroid ! versenyzők nem használnak ilyet főleg nem fos piacos tablettásat..

2012. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"cpggyurma válasza:


milyen versenyre? elmeháborodottak sakkozó versenyére? ha olyan nagyokos vagy akkor tudhatod hogy a stanazol lassan fejti ki a hatását nem 4nap alatt "


Mi ez a nonkulturált válasz "bajnok?" Nem tudod kifejezni magad - ismeretlen! - embertársaddal kapcsolatban kellő tisztelettel, vagy szimplán nem akarod? Képzeld el az a hipotetikus szituációt, mert tegyük fel a lány igazat mond, mikor az edzője porig aláz téged az életben, pedig semmi sértőt nem mond vagy nem tesz ellened direktben? Pusztán odaáll melléd, és meg tud szólalni...


Szerinted?

2012. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Más kérdés, ha valaki versenyző, de részben az alábbi alapján óva intünk hobbi-gyúrosokat a stanozolol használatától (sőt bármilyen androgén-anabolikus cucctól)!:


"Stanozolol vannak a legrosszabb májkárosodás (hepatoxicity) bármely szteroid egy mg mg alapján. Ezen kívül, ez káros hatással lenne a lipid (koleszterin) is nagyon hangsúlyos, még alacsony dózisban-6mgs/day Stanozolol csökkentheti a HDL (jó koleszterin) 33%-kal növelni az LDL (rossz koleszterin) 29%-kal. "


Automatikus google-fordítás, itt az eredeti cikk:


[link]


Van egyfajta közvetett szabad tesztoszteronszint növelő hatása az SHBG szint csökkentésével, ez és az általa biztosított élesség a jó hír. Ugyanakkor kiváltképpen nem javasolja nőknek, természetesen a mellékhatások jelentkezése nem négy nap...

2012. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!