Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megteszi kezdő...

Csizmi kérdése:

Szerintetek megteszi kezdő fegyvernek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdő lennék és böngésztem egy kicsit vaterán és ezt találtam: [link]


Szerintetek megteszi?


2012. febr. 4. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy jobb lenne ez?: [link]
2012. febr. 5. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen közegben fogsz játszani. Erdőben, házban? Ha erdőben akkor inkább az AK szerintem, ha viszont házban (CQB asszem a neve) akkor a pisztoly is megteszi. A pisztolynak sokkal kisebb a hatótávolsága, mint az AK-nak ezért az erdőben távolra nem túl használható.

Én nem játszok, csak párom, szóval amennyit tőle tudok annyit mondok. :)


Amúgy egy jobb távolságba lövő fegyver 300 fps+.

2012. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tsirke válasza:
Tényleg attól függ, hol akarsz játszani, de ez a kettő közül, amit ajánlottál, tulajdonképpen mind1. Az AK, amit linkeltél springes (tehát mindig fel kell húzni), ez egy ilyen fegyvernél sztem illúzióromboló, a pisztolynál elfogadhatóbb. És kétlem, hogy sokkal több, mint 250 FPS lenne az a springes AK. Az is igaz, ha csak így pár haverrel játszol, akiknek úgyszintén nincs automata fegyverük, akkor jó a springes AK, de inkább ajánlom, hogy vegyél egy AEG-et, 10ezer körül már lehet kapni kezdő szintű AEG-eket, amik igaz, hogy nem olyan erősek, de automaták, ami sokat számít, hogyha a többieknek is automatájuk van. Ha valami nem volt világos, kérdezz! :D
2012. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Szerintem házban fogok játszani a haverokkal max udvaron, nekik is felhúzós pisztolyuk van tehát szeritnem a pisztolyt fogom megvenni.

2012. febr. 7. 14:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki, hogy egyiket sem vehetem meg, mert apukámnak nem tetszik az ötlet. :/
2012. febr. 8. 17:42
 6/7 Tsirke válasza:
Jellemző... Magyarázd el neki, hogy ebben semmi veszélyes vagy agresszív nincsen, ez egy tök jó dolog. Gondoljon arra, hogy ha nem mész ki játszani, akkor otthon tolod ugyanezt a gép előtt. Így pedig legalább mozogsz, levegőn vagy és társaságban szórakozol. Az én szüleimnek se tetszett elsőre, de meg tudtam velük értetni, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elsőre gondolják. Hajrá!
2012. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neeee ne ved meg semejiket mind a kettö fegyvert ismerem. A varos ligetben adnak el ijeneket ugyenezeket lattam az ak-at 3500 ft -ert
2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!