Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék szertornász lenni.13...

Spielerwannabe kérdése:

Szeretnék szertornász lenni.13 éves vagyok 1 osztályban jártam külön tornára (szertornára) a sportot annyira nem szeretem de tesin talajgyakorlatokból kitüvő vagyok szeretnék az lenni. Lehetséges még?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra elenyésző az esélyed, hogy olimpikonná válj. De ettől még szerintem szerepelhetsz jól hazai és akár európai versenyeken is. Viszont valóban későn kezded, így minden napos edzés és gyakorlás a minimum!
2012. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha ügyes vagy szereted és minden hibádat amit mondanak kitartóan javítod 1-2 év alatt szépen felfejlődhetsz de ehhez odafigyelés és kitartás kell.meg persze hajlékonynak is kell lenni
2012. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen.. a tornatanárom azt mondta hogy nagyon hajlékony vagyok és még talán le tudok menni spárgába, és hídba különböző variációkkal. Csak itt nincsen nagyon rá lehetőség..

ennyi mert én szeretem és talán kicsit le is fogynák :S

2012. febr. 25. 09:40
 4/5 anonim válasza:
akkoe menj el fitnessre ahhoz kell a hajlékonyság és a tágság egyéni számmal versenyre is mehetszami olyan h az akribatikus elemek táncal vannak összekötve
2012. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A talaj előnyödre lehet versenyeke,de ahogy szokták mondani a remény hal meg utoljára ;)
2013. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!