Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zabpehely mennyire jól...

A zabpehely mennyire jól építí az izomzatot? (lent)

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a zabpehelybe sok fehérje van és nem hízlal, ha azt eszem edzés után akkor a benne lévő fehérje építí az izomzatot és attól nő? Nem vagyok tisztába a dolgokkal légyszi valaki írja le.
2012. febr. 5. 15:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Végülis nem muszáj, de edzés után a protein turmixnak elég nagy az előnye a többi kajához képest. Gyorsan felszívódó fehérjét tartalmaz, így hamar vissza tudod tölteni a tápanyagot.

Ezt olvasd el: [link]

2012. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező te egy igazi balfék vagy.

És nem azért, mert kezdő vagy, laikus, hanem azért mert úgy őszintén bibe telne abba a kib@szott google-ba utána keresni ezeknek??

Aki már így áll ehhez a dologhoz hozzá semmit se reméljen.

Sok nyommer

2012. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Te hallod azt se tod hogy mit írsz csak írsz te barom minden hülyeséget.. talán azért mert beírom google-be és teljesen mást ad ki vagy úgy írja le ahogy azt én nem értem meg... most mi a fax bajod van azzal hogy megkérdeztem te szerencsétlen bar0m? ha nem tetszik akk mi a faxnak írtál?
2012. febr. 11. 15:06
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja meg a google sem velem foglalkozik és nincs fent olyan kérdés ami az én problémám ebbe is gondolj már bele te ***** tudtomal azért gyakoriKÉRDÉSEK mert kérdezni kell nem?
2012. febr. 11. 15:08
 15/18 anonim ***** válasza:
GYAKORIkérdések, te vadbarom
2012. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
én te barom gyerek de mit kell rajta csinálni? hülye válaszokat adni nem? de hova kell választ adni?? te szerencsétlen
2012. febr. 13. 16:01
 17/18 anonim ***** válasza:
remélem a nyakadra fog szakadni a 30 kiló súly-mert többre úgyse fogod vinni ezt- te vadállat.
2012. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ebből a mondatodból láccik egy 12 éves ki csi**ka vagy aki azt sem tudja mit pofázik de azért pofázik gratulálok barom.. te köcs*g remélem ezek a pofázásaid miatt egyszer olyat be ver valaki hogy a fogadat kiköpöd és majd megtanulod hogy egy kérdésre választ adj! nem bu*iságot
2012. febr. 13. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!