Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egri vagyok, szêretnék...

Egri vagyok, szêretnék karatét, vagy más keleti küzdősportot tanulni, de nem tudom, hol és mikor lehet beiratkozni. Sêgítenétek, alábbi problémámban?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és szeretnék karatét tanulni, itt Egerben. Mikor és hol lehet beiratkozni? A neten nem leltem sok segítségre, ezért tettem fel ezt a kérdést, és ezért kérlek benneteket, hogy ha lehet, értelmes választ adjatok, a kérdésemre.


Előre is köszönöm.



2012. febr. 6. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nem sikerült fél perc alatt megtalálnom a Borza dojo-t akik tartanak gyerek edzést is. Legalább ne kamuznál, hogy kerested neten.

[link]

2012. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aztnemondmár,h kerested.Találtam még egy Shotokan-t is,rögtön az első oldalon,az már 2.

[link]

Van itt még egy Shotokan,az már 3.

[link]

Van itt még egy Shito-ryu,az már 4.

[link]

Van még egy Shotokan,az már 6 (de lehet h ez már volt).

[link]

Szal van itt választék,és információ is bőven.

2012. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én abszolút a Borza dojo-t ajánlom...
2012. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!