Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádli körméretét (-2-3cm)...

Vádli körméretét (-2-3cm) csökkentő gyakorlatok, ötletek, valaki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 09:31
 1/7 pagan válasza:
fussál,sokat,nekem olyan volt a vádlim mint a mozsár(zsíros),a farmert alig bírtam felhúzni rajta,de mára olyan mint a piszkafa,már meg is szólnak érte
2012. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez komoly? mennyi idő alatt formálódott a vádlid? milyen tempóban, és mennyit futottál?
2012. febr. 7. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
jó nektek én testépítéssel foglalkozok az én vádlim meg nem akar nőni az istennek sem, ha zsíros a vádlid diétával és aerob edzéssel tudod csökkenteni a körméretét.
2012. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én lány vagyok, és nekem nem tetszik a vádlim.

melyik mozgást javaslod? a gyaloglás, kocogás, vagy a taposás?

2012. febr. 7. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

mindegyik tökéletesen megfelel és még szobabicikli is jó lesz. Lényeg hogy egy héten legalább 4xer végezd és minimum 40perc legyen. kajálásra is figyelj oda le egyél lisztes, cukros dolgokat itt egy kis videó a segítséghez


http://www.youtube.com/watch?v=NyB5Wm-IzTE

2012. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, a tippeket.
2012. febr. 7. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Futással tudod, és diétás étrenddel.
2012. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!