Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy adott gyakorlatsor ugyanol...

Egy adott gyakorlatsor ugyanolyan hatásos akkor is, ha pihenek közben?

Figyelt kérdés

Ha van egy fél órás gyakorlatsor pl. combra (vagy bármi másra), de mondjuk pár percenként leállok 1 percre, mert nem bírom, annyira feszül, fáj stb (kezdő vagyok), attól még lehet hatásos?

Minden napra beiktattam magamnak, mert szeretném formálni a testem, de félek, hogy hiába csinálom, ha mindig leállok.:S Átlagban 3-4 percenként szoktam leállni olyan 30 mpre. Vagy ez nem számít?


2012. febr. 7. 12:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy van, hogy megcsinálom a felét, és majd ha kipihentem magam, akár órák múltán folytatom.Ez nem baj?

Csak így tudom szabályosan csinálni a gyakorlatokat, másképp ha már nagyon fáj vagy elfáradtam, alig bírom megemelni a lábam, az meg gondolom tényleg nem ér semmit, ha szabálytalan.

2012. febr. 7. 12:42
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen gyakorlatokat csinálsz?

pl én ha testépítő edzést végzek akkor minden széria után pihenek min 45 másodpercet de nagy súlyos guggolásnál ez a pihenő idő lehet akár 3perc is.

De ha zsírégető edzést végzek pl: szobabicikli, gyors gyaloglás akkor 45percet szoktam nyomni pihenés nélkül. tehát nagyban függ attól hogy milyen edzést végzel-

2012. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 *Glissade* ***** válasza:

Ez nem gond, nyugodtan állj le, akkor pihenni:)


...akkor van gáz, ha pár hét után sem mennek jobban ugyanazok a gyakorlatok, ugyanannyi ismétléssel és ugyanannyi szériában!

2012. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!