Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani pár gyakorlat...

Tudnátok mondani pár gyakorlatot, hogy kiegyenesitsem a hátam? Meg valamit, hogy meghizzak?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok.(175cm 58kg).
2012. jan. 31. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját testes edzés kell, fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, hasprés és ezek a gyakorlatok majd adnak egy egyenes tartást is az erősödés mellett.
2012. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

zsíros kenyér hagymával,és katonák azaz a legszarabb kenyér rá jó kis császár szalonna,este pizza

ezektől megtudsz hízni utána meg gyorsan felfordulni

2012. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyha segit akkor 2 eve sulyozok.
2012. jan. 31. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem kéne súlyzózni, de te tudod. Vigyél bele saját testes edzést szerintem.
2012. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyógytorna. mivel egy ortopédus szakember egy gyógytornász látná leginkább hogy milyen a hátad, így ők tudnák leginkább megmutatni milyen gyakorlatot végezz. a megmutatás különösen fontos, mert rosszul végezni egy gyakorlatot szinte értelmetlen.
2012. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gerinctorna.

különböző homorítások,csípőemelés,húzódzkodások,fallal szemben guggolás,úgy,hogy a lábujjaid a falhoz érnek.

2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!