Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futni, kocogni mentek, mit...

Ha futni, kocogni mentek, mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Táska, cumó, stb. nem jó, de akkor hová teszitek pl. az innivalót? Kulcs, telefon, pénztárca még csak-csak elfér a zsebben, de az se kényelmes. Övtáska se kényelmes ehhez.
2012. febr. 8. 23:26
 1/9 anonim válasza:
Én csak a telómat, semmit mást! Azt is fogom, miközben futok.
2012. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valami kis kaját is vinni kell meg 1-2 kekszet cukorkát, vizet.

Nekem volt hogy le esett a vércukrom és alig bírtam már elfutni a kocsimig ahol volt keksz meg gyümölcs.

Nem volt kellemes érzés, már nem a futás volt a cél hanem hogy nehogy elájuljak.

2012. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra szerettem volna kilukadni hogy valami kis keksz vagy cukorka legyen nálad vésztartalékba amit nem kell megenni csak ha baj van.
2012. febr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezért kell inkább bringázni, arra lehet szerelni nyeregtáskát. :)

Bár nem nagyon értem. Mikor anno futottam is, volt nálam egy zsepi meg a kulcs (2-3 kulcs nem egy nagy súly).

Telefon meg pláne pénztárca minek???

Lehet, hogy borzasztó eretnekség, de inni sem vittem, mer' minek. Ennyi idő alatt nem halok szomjan.

2012. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ugye lakáskulcs muszáj. Ha csak a Margitszigetre megyek, más nincs is, ja meg télen egy papírzsebkendő. Terepre muszáj egy kis pénz (lehetőleg nem csörgő apró), hogy busszal ki- illetve vissza tudjak jutni, és aztán szükség esetére BKV-jegy, vagy ha kocsival megyek, kocsikulcs.


Ezen kívül én viszek terepre ultrahangos kutyariasztót is. Amit lehet, zsebbe teszek, ha van zseb. Ha nincs, akkor -mivel az övtáskát én is kényelmetlennek tartom- egy kis mobiltelefon-tartó tokba gyömöszölök mindent, és ezt hozom a kezemben. Most viszont találtam 10 év után egy olyan övtáskát is, ami vékony, tökéletesen testhez simuló, talán ez is jó lehet majd.


Kaja nekem nem kell, ki kell tudni bírni azt a pár órát. Nagyon nagy melegben előfordult már, hogy vittem a kezemben egy félliteres műanyag üveget, és amikor egy faluba értem, abból tudtam inni.

2012. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! szóval akkor válltáska kényelmetlen és felesleges mindenki szerint.
2012. febr. 9. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Válltáska valóban kényelmetlen, illletve kivitelezhetetlen. Ilyen időben konditeremben futok, ahol meg van oldva a szekrésny. Április elején merészkedek elő a friss levegőre.
2012. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vasárnap futottam 8 km -6 fok, semmi extra, nem voltak medvék meg hópárducok sem. Nem értem mitől félnek az emberek, ha nem fúj a szél akkor tök kellemes az idő a futáshoz!
2012. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kulcs,papír-zsebkendő a zsebben,telefon,gáz spray a kézben.Más totál fölösleges.Fél-1 órát az ember ki bír enni-inni való nélkül.
2012. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!