Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Nem hízok.

Mi lehet a probléma? Nem hízok.

Figyelt kérdés
lassan 2 hónapja edzek elég aktívan és 70 kilónál többet nem tudok kihozni elég kemény edzéstervem van heti 5 alk megyek. az étkezésem. reggel:10dkg müzli. tízoraji: 1-2 szelet rántothusos zsemle (csirke mell) edzés után egy turmix. utána rendes ebéd. leves 2. rizs,csirke utána uzsona valami szendvics változó. vacsira meg halacska lefekvés elött meg 25dkg túró... és egyszerűen nem ragad rám semmi. sok pénzt költök kajára és szeretném megtudni hogy mi lehet a probléma?? köszi
2012. febr. 9. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlzásba viszed az edzést. Az izmoknak pihenniük és regenerálódniuk is kell valamikor. Az étkezésed nekem rendben lévőnek tűnik.
2012. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lassan 2 hónap az szerinted idő? qrva isten f@száért képzeli minden hülyegyerek, hogy majd 2 hónap alatt izmos lesz, majd 10 év múlva gyere vissza, akkor már látszani fog
2012. febr. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha még csak két hónapja edzel, akkor sok lesz az 5-szöri edzés, vedd vissza 3-4-re.

A reggeli mülit mivel kajálod? Protein jó lenne hozzá még és esti halacskához meg egy adag rizs és zöldség. Az edzés utáni turmix is nem tudom mit takar nálad, van benne szénhidrát is? 2 hónappal ezelőtt is 70 kg voltál?

2012. febr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:
Szar az étrended.
2012. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tízoraji, meghaltam
2012. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!