Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem a...

Tanácsra lenne szükségem a tapasztalt (abb) kondizóktól, testépítőktől?

Figyelt kérdés
Nos 14 éves vagyok 187 cm 67-68kg.Testemen nincsen aránylag nagy zsír ez szinte csak a hasamon jelenik meg. Étkezés után megnő egy picit a pocakom ezt akarom, laposra ledolgozni meg az egész hasamról a hájt és át formálni "kockássá".Elkezdenék majd edzőterembe járni először főleg mellre, de konkrétan az egész felső testet szeretném megformálni. A tanács kérésem főként arra irányul , hogy ezekhez milyen gyakorlatokat végezzek. Hasra ink itthon akarok gyakorlatokat végezni ebbe lenne szükségem tanácsokra és még hogy milyen haszontalan étleket ne fogyasszak , hagyjak el. Válaszaitokat köszönöm!
2012. febr. 9. 21:18
 1/4 dirtboy ***** válasza:
2012. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Többre is kiváncsi vagyok :)
2012. febr. 9. 21:24
 3/4 Rezk0o ***** válasza:
Ennél kielégítöbb válasz nem nagyon létezik, mint az elsö válasz, de elmondom, hogy: szerintem várj még egy évet minimum. De ha mégse akkor tudnod kell, hogy a zsírt a büdös életbe nem fogod átformálni kockákká. A zsírt elösször lekell adnod, utána lesznek kockáid is. Ha lemész a terembe a lábadat se hagyd ki, tudom, hogy azt nem nézik a csajok de hidd el megéri. Kaja részét meg nézd ki netröl van millió étrend
2012. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom , hogy nem lehet átformálni arra kérdeztem azt hogy milyen ételeket kéne mellőznöm . Futással mennyire birnm csökkenteni?
2012. febr. 10. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!