Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6 hónapja veseelégtelenséget...

6 hónapja veseelégtelenséget diagnosztizáltak nálam. Ettől fogva nem merek focizni, vagy hosszabb távot futni. Testnevelésen is csak játszani állok be. Van esetleg valakinek ötlete arra, mivel helyettesíthetném ezt a nagy űrt az életemben? 19/L

Figyelt kérdés
Kiskoromtól fogva imádtam sportolni. Pár évig fociztam is leány futball csapatban. (Inkább hobbi szerűnek mondanám, mert heti egyszeri edzés volt. Mindenestre országos versenyre is eljutottunk.
2012. febr. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos mondta, hogy nem sportolhatsz? Mert tudomásom szerint veseelégtelenség mellett szabad sportolni. Kérdezd meg az orvost, hogy ö mit mond.
2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg is eredményre várok.. Az előző orvosom nem támogatta az ötletet. A mostanival még nem tudtam erről beszélni. Igazság szerint nem is tudnék nagyon sokat, hiszen úgyis elfáradok.
2012. febr. 10. 20:24
 3/5 anonim válasza:

Tai-chizz! de most komolyan. rengeteg mindent kaphatsz ott, amire lehet hogy nagyon nagy szükséged van.

beleértve azt is, hogy a veseelégtelenség nyilván nem egy olyan állapot, amivel 19 éves korodtól kezdve együtt kéne élni.

tehát én a sport helyett egy sokkal komolyabb, fejlesztőbb és értelmesebb gyakorlatot ajánlok.

Aczél.

2012. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utána fogok nézni mindenképpen! :))
2012. febr. 11. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogyha beszélsz az orvosoddal majd erről akkor kérdezd meg hogy mit javasol. Nekem is voltak vesegondjaim 1 évig nem vehettem részt a testnevelés órámon, a dokim az mondta hogy menjek gyógytestnevelésre hogy azért legyen valami mozgás, de mivel nem volt komoly betegség szerencsére így hamar megszabadultam ettől a gondtól.
2012. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!