Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véleményed szerint melyik a...

Véleményed szerint melyik a legjobb stack ár/értékben (gyúrás)?

Figyelt kérdés

multivitamin(esetleg plusz ásványi anyag vagy vitamin is)

Ízületvédő

Edzés utáni protein és ch

Protein "napközbenre"

Ha még kihagytam valamit ami szerintetek fontos írjátok. :)


Az étrendem királyul be van lőve :D

2gramm fehérje és 4 gramm ch/tskg

Előre is köszönöm a válaszokat és jó edzést mindenkinek.


2012. febr. 11. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Edzés utáni protein és ch
2012. febr. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vitamin ásványi anyagok külön-külön legnagyobb kiszerelésben, ízületvédő nem kell max. rövid ideig nagy dózis ha érzed, vpx syngex és ízesítetlen myprotein fehérje összekeverve, dextróz+malto, twinlab halolaj, ízesítetlen bcaa
2012. febr. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabbakat leírtad. Én nem veszek külön napközbeni proteint, veszek VPX Syngex-et vagy Myofusion-t vagy Twinlab Whey Fuel-t, de van most Mutant Whey is nálam, csak ez 60%-os. Ami éppen jóáras azt veszem.

Edzés utáni ch-ra a dextróz a legolcsóbb, nekem most Aminostar vitargo van.

Vtamin lehet sokféle, olcsó megoldás lehet a Vitabolic, de ki kell egészíteni C-vitaminnal és Ca,Mg-al. Vagy multipro.

Ízületvédőre pl: [link]

Persze lehetne még kreatin, edzésre valami BCAA, glutamin, de a fontosakat te is leírtad szerintem.

2012. febr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!