Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok elérni ilyen...

DonKartács kérdése:

Hogy tudok elérni ilyen kidolgozottságú bicepszet, vagy edzések idővel kihozzák ezt a szintet? Van valami gyakorlat vagy ők már ilyen "szálkásak"? Esetleg genetika?

Figyelt kérdés

yaoi4nerds.tumblr.com/post/514933989/i-stated-to-really-like-alan-ritchson-after-i-saw


magazin.builder.hu/images/upload/thumbs/0000044861_nvyuoz.jpeg


2012. febr. 11. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzéssel,kajálással,pihenéssel,kitartással.

Bár azt nem értem hogy miért két teljesen eltérő fizikumú emberről linkeltél be képet.

2012. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert pontosan ezért és mégis ugyan olyan kidolgozott a bicepszük ezért nem értem a dolgot ?!
2012. febr. 11. 20:12
 3/5 big dog ***** válasza:

Az első nem szálkás a második meg vézna. A bicepszük közel sem hasonló.

Nyilván edzés/étkezés/idő kérdése.

2012. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első képen lévő egy inkább fotómodell alkatú srác, a második képen lévő pedig egy közelsem naturál testépítő. Szóval lehet az első képen lévő sráchoz hasonló fizikumot 3-4 év alatt elérhecc (jó genetikával, jó edzéssel, jó kajálással, megfelelő pihenődiővel) viszont a második képen látható fizikumot, min. 5-6 év naturál edzést követő, több szteroid kúra eredményeképpen tudhatnál magadévá. (Amúgy a második képet a "Mindent a ginekomasztiáról" cikkből másoltad?:D)
2012. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 big dog ***** válasza:
igazad van utolsó,összekevertem a képeket.
2012. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!