Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » érdekelne, hogy miert van ez így?

érdekelne, hogy miert van ez így?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,testépítéssel(edzek),focival,freestyle focival ,,foglalkozom´´...sokat olvasok a testépítésrol konyvekben,sok dokumentum filmet is megneztem már a szteroidokrol,testépítésrol...egy szóval érdekelnek a sportok :) a shop.builderen olvastam pár terméknél(proteinek),hogy pattanásos lehet tole az ember vagy pl azt olvastam a carnivor terméknél (kommentbe),hogy megfestette az illetp uruléket...azt szeretném kérdezni hogy ez miert van?mert a jovoben szeretnek en is taplalek kiegeszitoket szedni (protein,vitamin,izuletvedo stb.)
2012. febr. 11. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A pattanásosságot okozhatják különböző allergiák, adalékok, amik ugyanúgy benne lehetnek bármelyik más élelmiszerben is. Az ürülék színe pedig az elfogyasztott tápláléktól igen nagyrészt függ, ebben semmi különös nincs.
2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
carnivorrol mi a vélemenyed?
2012. febr. 11. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, és az ára nem megy a kaja+egyéb kiegészítők rovására, akkor nagyon király. Jó minőségű termék, kezdőként, tömegeléshez szinte túl jó. :)
2012. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugye h jobb mint a Jumbo,mert én sok fiatalnal latom h jumbozik es egyszeruen nem száraz,szó szerint meghíznak tole de nem izomba hanem zsirosak lesznek tolem...en igy vettem es,lehethogy rossz a taplalkozasuk,mert pl az is helytelen (javitsatok ki ha nem igy van),hogyha valaki csak proteint szed...mit szolsz hozza ha carnivor melle meg ezt is szednem Multi-Pro Pak, [link]
2012. febr. 11. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
A jumbóval az a baj, hogy a cukortartalma miatt csak edzés után lenne szabad inni, ehelyett egyes emberek egész nap iszogatják. Hogy hízol-e vagy sem, az csak a kalóriákon áll, tehát valóban étrendfüggő. A multipro oké, de az attacknak nincs sok értelme. Edzés utáni ch viszont kell.
2012. febr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!