Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik hasi gyakorlattal...

Melyik hasi gyakorlattal lehet a legjobban megmozgatni a hason lévő két alsó kockát kondiban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt egy link, de érdemes legalulra tekerni a csúszkát az egérrel, mert ott van a lényeg amit madaraszgabor ír:

[link]

2012. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. febr. 12. 17:44
 3/5 Zakathol ***** válasza:

Törzsfordítás súllyal. Néha lehet látni embereket, hogy seprűnyéllel a nakukban oda-vissza fordítgatják a törzsüket. Na, az lesz a te gyakorlatod :)


Ok, hogy a 6pack-nak nem lehet az alsó és felső kockáit külön edzeni(úgy mint a mellizomnak sincs alsó és felső, külső- és belső része sem), de azért az oldalsó hasizmoknak egy kicsit más a feladata mint a 6 kockának...


A 6 kocka összehúzódásával a mellkast lehet közelíteni a csípőhöz (aka előrehajlás), míg a törzsed - a csípőd persze mozdulatlanul előrefelé néz - elfordítását az oldalsó hasizmok végzik.

2012. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:

Nah, ezt jól elnéztem... :D


'alsó' helyett 'oldalsó'-t értettem...de azért részben válaszoltam is :)

2012. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. márc. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!